ERK 2020
Preliminarni program / Preliminary Program

Vabljena predavanja / Invited Papers

1. Modeling the spread of Coronavirus with mobility networks: Explaining infection rates and informing reopening strategies
Leskovec Jure, Stanford University, USA

Elektronika / Electronics

EL.1 Elektronika / Electronics

21.09.2020 ob/at 10:00 v/in E
Preds./Chair: Andrej Trost

1. Merilnik faznega premika z nastavljivo ločljivostjo
Solar Mitja, FERI, Uni Mb
Nikolič Gregor, FERI, Uni Mb

2. Real-Time Image Processing – Performance to Power Ratio of Flash-Based FPGA vs. GPU
Hudomalj Uroš, MPIEP, München
Subhan Hameed Muhammad, MPIEP, München
Mandla Christopher, MPIEP, München
Plattner Markus, MPIEP, München

3. Prenos pristopov uporabljanih pri razvoju programske opreme v EDA okolja
Nemec Mitja, FE, Uni Lj

4. Analiza močnostnih modulov za učinkovito krmiljenje elektromotorjev
Sešek Aleksander, FE, Uni Lj
Skuber Tadej, FE, Uni Lj
Trontelj Janez, FE, Uni Lj

Telekomunikacije / Telecommunications

TC.1 Daljinsko zaznavanje in elektronika v vesolju / Remote Sensing and Space Electronics

21.09.2020 ob/at 10:00 v/in C
Preds./Chair: Peter Planinšič

1. Razvoj UWB radarja
Malajner Marko, FERI, Uni Mb
Leitgeb Erich, IH, Uni Graz
Planinšič Peter, FERI, Uni Mb
Gleich Dušan, FERI, Uni Mb

2. Preizkušanje radarja v milimetrskem frekvenčnem področju za uporabo na morju
Radovanović Mladen, FE, Uni Lj
Batagelj Boštjan, FE, Uni Lj

3. Spremljanje satelitov GPS v vidnem polju na osnovi modula NEO-6M
Bertalanič Blaž, FE, Uni Lj
Blatnik Aljaž, FE, Uni Lj
Batagelj Boštjan, FE, Uni Lj

4. Komunikacijsko satelitsko omrežje Starlink
Andrejc Žiga, FE, Uni Lj
Batagelj Boštjan, FE, Uni Lj

5. Generator THz optičnega signala z DFB lasersko diodo
Pongrac Blaž, FERI, Uni Mb
Gleich Dušan, FERI, Uni Mb

6. Izboljšanje ojačenja BoR-monopolnih anten z algoritmom Diferencialne Evolucije
Radović Marko, FERI, Uni Mb
Kitak Peter, FERI, Uni Mb
Lešnjak Gorazd, FERI, Uni Mb
Planinšič Peter, FERI, Uni Mb

7. Satelitska podpora vplutju v pristanišče in privezovanju
Dimc Franc, FPP, Uni Lj
Luin Blaž, FPP, Uni Lj
Perkovič Marko, FPP, Uni Lj

TC.2 Telekomunikacije 1 / Telecommunications 1

21.09.2020 ob/at 13:30 v/in C
Preds./Chair: Boštjan Batagelj

8. Multimodal Electronic Access Control System Using Digital Identity for Enabling Authorized Physical Access to Premises
Rabzelj Matej, FE, Uni Lj
Jereb Tjaša, FE, Uni Lj
Martinčič Aljaž, FE, Uni Lj
Kos Andrej, FE, Uni Lj

9. Zagotavljanje varnosti v celičnih omrežjih
Mušič Jernej, FE, Uni Lj
Batagelj Boštjan, FE, Uni Lj

10. Senzorski sistem za ocenjevanje agilnosti
Hribernik Matevž, FE, Uni Lj
Keš Erik, FE, Uni Lj
Umek Anton, FE, Uni Lj
Kos Anton, FE, Uni Lj

11. 5G - ali res predstavlja tveganje za zdravje?
Mlinar Tomi, FE, Uni Lj

12. Modeliranje razširjanja radijskih valov v naravnih jamah
Hrovat Andrej, IJS, Lj
D. Bedford Michel, CSM, Cornwall
Javornik Tomaž, IJS, Lj

TC.3 Telekomunikacije 2 / Telecommunications 2

21.09.2020 ob/at 15:30 v/in C
Preds./Chair: Urban Burnik

13. Pametno vinogradništvo: načrtovanje pilota v Šmarjah pri Kopru z uporabo LoRaWAN tehnologije
Hrastič Aleksander, FE, Uni Lj
Čermelj Vid, FE, Uni Lj
Stojmenova Duh Emilija, FE, Uni Lj

14. Določanje dejanskega efektivnega lomnega količnika svetlovoda v silicijevem optičnem čipu
Lavrič Andrej, FE, Uni Lj
Krč Janez, FE, Uni Lj
Batagelj Boštjan, FE, Uni Lj

15. Spremljanje hitrosti in načina gibanja uporabnika multimedijske storitve z visokofrekvenčnimi radijskimi signali
Nimac Peter, FE, Uni Lj
Urška Levac, FF, Uni Lj
Gartner Nina, FF, Uni Lj
Markovič Jure Janez, FE, Uni Lj
Simončič Aleš, FE, Uni Lj
Vidmar Rok, FE, Uni Lj
Vidic Amadej, FE, Uni Lj
Gazič Jakob, FE, Uni Lj
Košir Andrej, FE, Uni Lj
Svetina Matija, FF, Uni Lj
Burnik Urban, FE, Uni Lj

16. Nizkocenovna avtomatizacija visokofrekvenčnih meritev
Miklavčič Peter, FE, Uni Lj
Batagelj Boštjan, FE, Uni Lj

17. Sistemi za elektronsko bojevanje
Likar Gal, FE, Uni Lj
Batagelj Boštjan, FE, Uni Lj

Multimedija / Multimedia

MM.1 Multimedija I / Multimedia I

21.09.2020 ob/at 13:30 v/in B
Preds./Chair: Jože Guna

1. Vrednotenje uporabniške izkušnje inteligentnih tipk
Kastelic Gašper, FE, Uni Lj

2. Raznolikost voznikovih odzivov na zahtevo za prevzem vodenja pogojno avtomatiziranega vozila
Gruden Timotej, FE, Uni Lj
Jakus Grega, FE, Uni Lj

3. Interaktivna razstavna vitrina – orodje za muzejske zbirke prihodnosti
Kolmanič Simon, FERI, Uni Mb
Lukač Niko, FERI, Uni Mb
Rizvić Selma, ETF, Uni Sarajevo
Žalik Borut, FERI, Uni Mb

4. Platforma za razpoznavo 3D gest s pomočjo električnega polja
Blatnik Aljaž, FE, Uni Lj

5. Opis delokroga za produkcijo 360-stopinjskega glasbenega videospota
Malačič Veronika, NTF, Uni Lj
Cafnik Marko, Multiversum GmbH, Dunaj
Gabrijelčič Tomc Helena, NTF, Uni Lj

MM.2 Multimedija II / Multimedia II

21.09.2020 ob/at 15:30 v/in B
Preds./Chair: Grega Jakus

6. Urejanje in dostava video posnetkov z oblačno arhitekturo mikrostoritev
Zoretič Uroš, FRI, Uni Lj
Jakus Grega, FE, Uni Lj

7. Primerjava HEVC in VP9
Valič David, FRI, Uni Lj
Meža Marko, FE, Uni Lj
Burnik Urban, FE, Uni Lj

8. Sensitivity analysis for face detection
Koželj Romi, FRI, Uni Lj
Emeršič Žiga, FRI, Uni Lj
Šajn Luka, FRI, Uni Lj

9. Razvoj filtra za obogatenje resničnosti
Malenšek Miha, FRI, Uni Lj
Pridgar Blaž, FRI, Uni Lj
Bovcon Narvika, FRI, Uni Lj

10. Influence of interaction designs of in-vehicle infotainment systems on drivers’ preferences
Čegovnik Tomaž, FE, Uni Lj
Stojmenova Kristina, FE, Uni Lj
Tomažič Sašo, FE, Uni Lj
Sodnik Jaka, FE, Uni Lj

AR - Avtomatika / AR - Automatic Control

AV.1 Avtomatika / Automatic Control

21.09.2020 ob/at 10:00 v/in A
Preds./Chair: Sašo Blažič

1. Vodenje rotacijskega invertiranega nihala
Blažič Aljaž, FE, Uni Lj
Karer Gorazd, FE, Uni Lj

2. Avtomatizacija namiznega nogometa
Bošnak Matevž, FE, Uni Lj
Zdešar Andrej, FE, Uni Lj
Tomažič Simon, FE, Uni Lj
Andonovski Goran, FE, Uni Lj
Klančar Gregor, FE, Uni Lj
Blažič Sašo, FE, Uni Lj
Škrjanc Igor, FE, Uni Lj

3. Izdelava laboratorijskega demonstracijskega sistema (Mitsubishi)
Milavec Matej, FE, Uni Lj
Andonovski Goran, FE, Uni Lj

4. Trajectory Planning By Applying Optimal Velocity Profile Algorithm on Bernstein-Bézier Motion Primitives
Loknar Martina, FE, Uni Lj
Klančar Gregor, FE, Uni Lj
Blažič Sašo, FE, Uni Lj

AR - robotika / AR - robotics

RO.1 Robotika / Robotics

21.09.2020 ob/at 13:30 v/in A
Preds./Chair: Roman Kamnik

1. Vpliv kinematičnih indeksov manipulabilnosti na sposobnost izvedbe trajektorije orodja z robotom UR5
Stradovnik Saša, FERI, Uni Mb
Hace Aleš, FERI, Uni Mb

2. Optimizing robot motion synthesis from digital images using neural networks
Mavsar Matija, IJS, Lj

3. Learning of the Velocity Profile for Quality Inspection Motion Using PoWER
Lončarević Zvezdan, IJS, Lj
Pahič Rok, IJS, Lj
Gams Andrej, IJS, Lj

4. Turingov test zaznave gibalne sposobnosti pri fizičnem sodelovanju med človekom in inteligentnim robotskim agentom
Kropivšek Leskovar Rebeka, IJS, Lj
Petrič Tadej, IJS, Lj

5. Ocenjevanje dvoročne vadbe z robotom
Mandeljc Ana, FE, Uni Lj
Čebašek Eva, FE, Uni Lj
Munih Marko, FE, Uni Lj
Podobnik Janez, FE, Uni Lj
Mihelj Matjaž, FE, Uni Lj

6. Merilni sistem za analizo dinamičnega trka sodelujočega robota v skladu z ISO/DIS 21260
Šlajpah Sebastjan, FE, Uni Lj
Klenovšek Mario, FE, Uni Lj
Munih Marko, FE, Uni Lj
Mihelj Matjaž, FE, Uni Lj

7. Vodenje sodelujoče mobilne robotske celice
Kmecl Peter, FE, Uni Lj
Mihelj Matjaž, FE, Uni Lj
Munih Marko, FE, Uni Lj
Podobnik Janez, FE, Uni Lj

Modeliranje in simulacija / Modeling and Simulation

SM.1 Modeliranje in simulacija / Modeling and Simulation

21.09.2020 ob/at 15:30 v/in A
Preds./Chair: Gregor Klančar

1. Analytical Modelling of Achieving Energy Efficiency with Green Walls
Tasić Dejan, FE, Uni Mb
Chowdhury Amor, FE, Uni Mb
Igrec Dalibor, FE, Uni Mb

2. Vpliv viskoznosti nosilne tekočine na izgube magnetne tekočine v izmeničnem magnetnem polju
Vizjak Jakob, FERI, Uni Mb
Beković Miloš, FERI, Uni Mb
Hamler Anton, FERI, Uni Mb

3. Model globokih gaussovskih procesov za identifikacijo procesa Bouc-Wen
Krivec Tadej, IJS, Lj
Kocijan Juš, IJS, Lj

4. Samorazvijajoča se segmentacija globinske slike stereo kamere za notranja strukturirana okolja
Antić Miloš, FE, Uni Lj
Zdešar Andrej, FE, Uni Lj
Škrjanc Igor, FE, Uni Lj

5. Poligon z miniaturnimi avtomatsko vodenimi vozički za učenje in razvoj avtonomnih mobilnih sistemov
Zdešar Andrej, FE, Uni Lj
Bošnak Matevž, FE, Uni Lj
Klančar Gregor, FE, Uni Lj

6. Solution space of optimal heat pump schedules
Kraljić David, COMCOM d.o.o, Idrija
Troha Miha, COMCOM d.o.o, Idrija

Močnostna elektrotehnika / Power Engineering

ME.1 Močnostna elektrotehnika 1 / Power engineering 1

22.09.2020 ob/at 09:00 v/in B
Preds./Chair: Vanja Ambrožič

1. Electric field strength inside a residential house due to a high voltage overhead line proximity
Zejnilović Amar, EIMV, Lj
Cestnik Breda, EIMV, Lj
Blažič Boštjan, FE, Uni Lj

2. Dinamična u-t karakteristika varistorjev
Zhezhov Anton, FERI, Uni Mb
Trbušić Mislav, FERI, Uni Mb
Hamler Anton, FERI, Uni Mb

3. Načrtovanje laboratorijskega udarnega napetostnega generatorja
Trbušić Mislav, FERI, Uni Mb
Jesenik Marko, FERI, Uni Mb
Trlep Mladen, FERI, Uni Mb
Hamler Anton, FERI, Uni Mb

4. Več-vejno delovanje paralelnih močnostnih filtrov
Nemec Mitja, FE, Uni Lj

5. Iskanje in odpravljanje elektromagnetnih motenj pri štirikvadrantnem pogonu
Nemec Mitja, FE, Uni Lj
Rihar Andraž, FE, Uni Lj

ME.2 Močnostna elektrotehnika 2 / Power engineering 2

22.09.2020 ob/at 11:00 v/in B
Preds./Chair: Vanja Ambrožič

6. Dvojni DCT regulator za regulacijo harmonskih komponent
Sušin Denis, FE, Uni Lj

7. Optimizacija izgub električnega pogona z asinhronskim motorjem
Fabijan Žiga, FE, Uni Lj
Fišer Rastko, FE, Uni Lj
Lavrič Henrik, FE, Uni Lj
Drobnič Klemen, FE, Uni Lj

8. Valovitost toka v 3-faznem 2-nivojskem razsmerniku
Kovačič David, FE, Uni Lj
Fišer Rastko, FE, Uni Lj
Drobnič Klemen, FE, Uni Lj

9. Odpravljanje negativne sofazne napetosti pri unipolarno napajanem odštevalnem vezju z operacijskim ojačevalnikom
Petkovšek Marko, FE, Uni Lj
Zajec Peter, FE, Uni Lj

Merilna tehnika / Measurement

MT.1 Merilna tehnika 1 / Measurements 1

21.09.2020 ob/at 13:30 v/in D
Preds./Chair: Gregor Geršak

1. Sledljivost in točnost čelnih termometrov
Pušnik Igor, FE, Uni Lj

2. Automatic ski-jump distance measurement with convolutional neural networks and computer vision
Kukar Matjaž, FRI, Uni Lj
Nabergoj David, FRI, Uni Lj

3. Optimizacija ojačevalnika za praktični šumni termometer
Tavčar Rok, FE, Uni Lj
Beguš Samo, FE, Uni Lj
Bojkovski Jovan, FE, Uni Lj

4. Avtomatizacija sistema za umerjanje merilnikov napetostnega razmerja
Mandeljc Ana, FE, Uni Lj
Hiti Miha, ZAG, Lj
Begeš Gaber, FE, Uni Lj

MT.2 Merilna tehnika 2 / Measurements 2

21.09.2020 ob/at 15:30 v/in D
Preds./Chair: Igor Pušnik

5. Orodje za oddaljeno testiranje spletnih uporabniških vmesnikov
Trilar Jure, FE, Uni Lj
Čermelj Vid, FE, Uni Lj
Stojmenova Duh Emilija, FE, Uni Lj

6. Električna merilna aparatura za penetracijo kaplje tekočine v porozni podlagi
Thebault Marion, Wood K Plus, Linz
Policardi-Antoncich Franc, FE, Uni Lj

7. Primerjava termovizijskih kamer za merjenje telesne temperature pri ljudeh
Mlačnik Vid, FE, Uni Lj
Pušnik Igor, FE, Uni Lj

8. LOEE 4.0 – oddaljeno merjenje vektorskega polja z uporabo 3D kartezičnega stroja
Vuk Baliž Kristjan, FE, Uni Lj
Zaletelj Janez, FE, Uni Lj
Dolinšek Marjan, FE, Uni Lj
Humar Iztok, FE, Uni Lj

Akustika in elektroakustika / Acoustics and Electroacoustics

AE.1 Akustika in elektroakustika / Acoustics and Electroacoustics

21.09.2020 ob/at 10:00 v/in B
Preds./Chair: Franc Policardi

1. Zahteve za odmevnice in pristop k projektiranju odmevnice akustičnega laboratorija InnoRenew CoE
Prislan Rok, InnoRenew CoE, Izola

2. Acoustical project of the new Banca Popolare di Sondrio in Berbenno Service Center - I
Brugola Marcello , Studio di Acustica Brugola, Lissone
Policardi-Antoncich Franc, FE, Uni Lj

3. Uporaba prostorskega zvoka v avtomatiziranih vozilih
Sanghavi Harsh, MMML, Virginia
Stojmenova Kristina, FE, Uni Lj
Nadri Chihab, MMML, Virginia
Ko Sangjin, MMML, Virginia
Jeon Myounghoon, MMML, Virginia
Sodnik Jaka, FE, Uni Lj

4. Detekcija infrazvoka z zvočnikom v funkciji mikrofona
Beguš Samo, FE, Uni Lj
Geršak Gregor, FE, Uni Lj

5. Vodno žigosanje audio vsebin z uporabo diskretne valčne transformacije (DWT)
Bevk Nejc, FE, Uni Lj
Burnik Urban, FE, Uni Lj
Meža Marko, FE, Uni Lj

6. Suspended False Ceiling acoustic elements theoretical and experimental investigation
Amadasi Giovanni , Vibro-Acoustic SCS & Partners, Campodarsego
Policardi-Antoncich Franc, FE, Uni Lj

Računalništvo in informatika / Computer and Information Science

CS.1 Računska inteligenca / Computational Intelligence

21.09.2020 ob/at 13:30 v/in E
Preds./Chair: Aleš Zamuda

1. Ekstrakcija ključnih besed filmov iz podnapisov
Popič Jan, FERI, Uni Mb
Ornik Timi, FERI, Uni Mb
Planer Nejc, FERI, Uni Mb
Bošković Borko, FERI, Uni Mb
Brest Janez, FERI, Uni Mb

2. Diferencialna evolucija za učenje agenta umetne inteligence pri igranju splošnih videoiger
Zamuda Aleš, FERI, Uni Mb
Vöröš Matjaž, FERI, Uni Mb

3. Uporaba metod strojnega učenja za analizo vpliva lipoproteinov (a) na bolezni srca in ožilja
Bogovič Tajda, FERI, Uni Mb
Kokol Peter, FERI, Uni Mb
Završnik Tadej, UKC, Mb
Završnik Jernej, ZD, Mb
Blažun Vošner Helena, ZD, Mb
Šuran David, UKC, Mb

4. Pregled nekaterih metod na področju analize časovnih vrst
Stržinar Žiga, FE, Uni Lj
Pregelj Boštjan, FE, Uni Lj
Škrjanc Igor, FE, Uni Lj

CS.2 Internet stvari / Internet of Things

21.09.2020 ob/at 15:30 v/in E
Preds./Chair: Aleš Zamuda

5. Načrtovanje in izdelava prototipa solarnega sledilnika
Gošek Domen, MARGENTO R&D d.o.o., Mb
Chowdhury Amor, FE, Uni Mb
Gotlih Karl, FS, Uni Mb
Šafarič Riko, FERI, Uni Mb

6. Sistem za zajemanje obdelavo in obveščanje uporabnikov o kritičnih situacijah v njihovi okolici
Igrec Dalibor, FE, Uni Mb
Sadek Uroš, MARGENTO R&D d.o.o., Mb
Chowdhury Amor, FE, Uni Mb

7. Spletna aplikacija za dostop do medicinskih slik v standardu DICOM
Regoršek Žan, FE, Uni Lj
Penič Samo, FE, Uni Lj
Fošnarič Miha, ZF, Uni Lj
Žibert Janez, ZF, Uni Lj

8. Sistem prikazovanja eksponatov muzeja
Breznar Jan, FERI, Uni Mb
Lipuš Bogdan, FERI, Uni Mb
Kolmanič Simon, FERI, Uni Mb

9. Mehanizmi izmenjave zaupanja in ugleda
Jelenc David, FRI, Uni Lj

Razpoznavanje vzorcev / Pattern Recognition

PR.1 Biometrija / Biometrics

22.09.2020 ob/at 09:00 v/in D
Preds./Chair: Luka Čehovin Zajc

1. Štetje objektov na slikah z uporabo genetskega algoritma
Babnik Gregor, FRI, Uni Lj
Šajn Luka, FRI, Uni Lj

2. Semi-automated correction of MOBIUS eye region annotations
Golob Ožbej, FRI, Uni Lj
Peer Peter, FRI, Uni Lj
Vitek Matej, FRI, Uni Lj

3. Measuring the induction of affect using facial expression analysis technology: a pilot study
Meža Marko, FE, Uni Lj
Košir Andrej, FE, Uni Lj
Strle Gregor, FE, Uni Lj

4. Semantic Face Editing with GAN Latent Code Optimization
Pernuš Martin, FE, Uni Lj
Štruc Vitomir, FE, Uni Lj
Dobrišek Simon, FE, Uni Lj

PR.2 Klasifikacija, segmentacija in statistika / Classification, Segmentation and Statistics

22.09.2020 ob/at 11:00 v/in D
Preds./Chair: Luka Čehovin Zajc

5. O klasifikaciji slik v ne-enolično določljive razrede
Muhovič Jon Natanael, FRI, Uni Lj
Tabernik Domen, FRI, Uni Lj
Skočaj Danijel, FRI, Uni Lj

6. Co-segmentation for visual object tracking
Čehovin Zajc Luka, FRI, Uni Lj

7. Using Google Colaboratory for Image Classification
Đulabić Martina, FEE, Uni Tuzla
Demirović Damir, FEE, Uni Tuzla
Šerifović-Trbalić Amira, FEE, Uni Tuzla

8. A review and comparison of time series similarity measures
Kljun Maša, FRI, Uni Lj
Teršek Matija, FRI, Uni Lj
Štrumbelj Erik, FRI, Uni Lj

Biomedicinska tehnika / Biomedical Engineering

BM.1 Biomedicinska tehnika / Biomedical Engineering

21.09.2020 ob/at 10:00 v/in D
Preds./Chair: Peter Kramar

1. Pasti zajema in obdelave znotrajsrčnih elektrogramov s primeri iz klinične prakse
Štublar Jernej, FE, Uni Lj
Jan Matevž, UKC, Lj
Žižek David, UKC, Lj
Miklavčič Damijan, FE, Uni Lj
Jarm Tomaž, FE, Uni Lj

2. Izdelava fantoma za ultrazvočno medicinsko diagnostiko s postopkom 3D tiskanja
Klanjšček Nejc, FE, Uni Lj
Arnuga Sašo, ZF, Uni Lj
Fošnarič Miha, ZF, Uni Lj
Penič Samo, FE, Uni Lj

3. Sklopljena numerična simulacija temperaturnega profila linearne pretočne komore med dovajanjem električnih pulzov
Lombergar Peter, FE, Uni Lj
Mahnič-Kalamiza Samo, FE, Uni Lj
Flisar Karel, FE, Uni Lj
Miklavčič Damijan, FE, Uni Lj

4. Electrical Impedance Spectroscopy insights into plant tissues treated by Pulsed Electric Fields
Genovese Jessica, FE, Uni Lj
Mahnič-Kalamiza Samo, FE, Uni Lj
Kranjc Matej, FE, Uni Lj
Rocculi Pietro, AFS, Uni Bologna
Miklavčič Damijan, FE, Uni Lj

5. Numerično modeliranje porazdelitve pH sprememb v tkivu med dovajanjem elektroporacijskih pulzvov
Šmerc Rok, FE, Uni Lj
Mahnič-Kalamiza Samo, FE, Uni Lj
Miklavčič Damijan, FE, Uni Lj

Didaktika / Didactics

DI.1 Didaktika 1 / Didactics 1

22.09.2020 ob/at 09:00 v/in C
Preds./Chair: M. Zajc

1. ICT engineering study programs to meet modern society needs: Erasmus+ project BENEFIT
Zajc Matej, FE, Uni Lj
Mujčić Aljo, FEE, Uni Tuzla
Tonello Andrea, UNI-KLU, Uni Klagenfurt
Delić Vlado, FTS, Uni Novi Sad
Koprivica Mladen, SEE, Uni Beograd
Rimac Drlje Snježana, FERIT, Uni Osijek
Burnik Urban, FE, Uni Lj
Suljanović Nermin , FEE, Uni Tuzla

2. Quality management of Erasmus+ BENEFIT project
Burnik Urban, FE, Uni Lj
Marcuzzi Francesco, NES, Uni Klagenfurt
Bošković Dušanka, FEE, Uni Sarajevo
Žagar Drago, FEECSIT, Uni Osijek
Maleš-Ilić Nataša P., FEE, Uni Niš
Huljenić Darko, Ericsson Nikola Tesla d.d., Zagreb
Zajc Matej, FE, Uni Lj

3. BENEFIT Industry information portal - a service for better cooperation between universities and companies in the teaching process
Rimac-Drlje Snježana, FEECSIT, Uni Osijek
Žagar Drago, FEECSIT, Uni Osijek

4. Teaching Methodologies Adopted at the BENEFIT Project for ICT Engineering Education Before and During Covid-19
Delić Vlado, FTS, Uni Novi Sad
Mujčić Aljo, FEE, Uni Tuzla
Babić Zdenka, FEE, Uni Banja Luka
Bošković Dušanka, FEE, Uni Sarajevo
Maleš-Ilić Nataša, FEE, Uni Niš
Koprivica Mladen, SEE, Uni Beograd
Žagar Drago, FEECSIT, Uni Osijek
Zajc Matej, FE, Uni Lj
Suljanović Nermin , FEE, Uni Tuzla
Tonello Andrea, UNI-KLU, Uni Klagenfurt

5. Role of M2M communications laboratory formed within BENEFIT project in education processes at FEE-UNI
Milić Dejan, FEE, Uni Niš
Maleš-Ilić Nataša, FEE, Uni Niš
Ćirić Dejan, FEE, Uni Niš
Atanasković Aleksandar, FEE, Uni Niš

6. Experimental Performance Evaluation of IEEE 802.15.4g Applications Using OpenMote-B Devices
Lekić Milica, FEE, Uni Banja Luka
Gardašević Gordana, FEE, Uni Banja Luka

DI.2 Didaktika 2 / Didactics 2

22.09.2020 ob/at 11:00 v/in C
Preds./Chair: M. Zajc

7. Stimulating Entrepreneurship in Teaching Human Computer Interaction
Bošković Dušanka, FEE, Uni Sarajevo
Borovina Nihad, BH Telecom d.d., Sarajevo
Zukic Merima, FP, Uni Sarajevo

8. An Overview of Open Source Environments for 5G Internet of Things Experimentation
Sobot Srdjan, FTN, Uni Novi Sad
Gavric Nikola, FTN, Uni Novi Sad
Bojovic Zivko, FTN, Uni Novi Sad
Vukobratovic Dejan, FTN, Uni Novi Sad

9. Multi-subject Project Based Learning: Two Semester Pilot Study
B. Marković Goran, SEE, Uni Beograd
D. Ćertić Jelena, SEE, Uni Beograd
Božić Marija , FEST, Santiago
Koprivica Mladen, SEE, Uni Beograd

10. Sodobne učne strategije in tehnologije: lažna obrnjena učilnica s poizvedovalnim učenjem in 3D tiskom
Kosec Špela, PF, Uni Lj
Rozman Tanja, PF, Uni Lj
Jamšek Janez, PF, Uni Lj

11. Virtualni laboratorij za poučevanje digitalnih sistemov
Perš Janez, FE, Uni Lj
Trost Andrej, FE, Uni Lj

12. Učenje na daljavo: spletno učenje v osnovnošolskem tehniškem izobraževanju - pedagoška praksa
Urankar Bernarda, PF, Uni Lj
Jamšek Janez, PF, Uni Lj

Študentski članki / Student Competition IEEE Slovenia

ST.1 Tekmovanje študentskih prispevkov / Student Paper Competition

21.09.2020 ob/at 11:30 v/in E
Preds./Chair: Andrej Trost

1. Time series classification using time-frequency analysis and Convolutional Neural Networks
Kavran Domen, FERI, Uni Mb

2. Avtomatska segmentacija Golgijevih aparatov v volumetričnih podatkih z grobo označenim zlatim standardom
Boneš Eva, FRI, Uni Lj

3. Predvidevanje vrednosti delnice in problem pretiranega prilagajanja modela
Breznik Miha, FE, Uni Lj

4. Estimation of the derating PV power due to inverter clipping using Artificial Neural Network
Bevc Jakob, FRI, Uni Lj

5. Vector Space Representation of Movies and Music Albums Using Node Embedding Methods
Keršič Vid, FERI, Uni Mb

6. Razvoj IoT aplikacije za pametni dom
Meh Peer Jaša Vid, FE, Uni Lj


Report typo errors in preliminary program to: